Başvuru Süreci Nasıl İlerler?

1. Öncelikle sitemize üye olmanız gerekmektedir.

2. Ön değerlendirme için gerekli olan soruları yeterliliklerinize uygun olarak doğru bir şekilde yanıtlamanız gerekmektedir. (Ön değerlendirme, başvuruya devam edip edemeyeceğinizi toplam puanınızı hesaplayarak size gösterir.)

3. Ön değerlendirmeniz olumlu sonuçlandığı takdirde ‘Oturum Aç’ kısmına girip CV’nizi oluşturmanız beklenir. CV’niz için istenen bilgileri eksiksiz girmeniz ve istenildiği şekilde belgelerinizi ilgili alana yüklemeniz gerekmektedir.

4. Yükleme işleminiz tamamlandıktan sonra uzmanlarımız tarafından başvurunuz incelenmek üzere sıraya alınır.

5. Ardından olumlu sonuçlanan başvurular ve başvuru sahiplerinin tüm bilgileri CV havuzu’na dahil edilir.

6. Son olarak  CV havuzundaki başvurular Avusturya’daki yetkili birimlere gönderilir ve son kontrollerden geçer.

Profilinizi tamamlayıp web sitemizden başvuru yaptığınızda olacak?

Uzman ekibimiz başvuru formunda belirtmiş olduğunuz yeterliliklerinizi ve becerilerinizi değerlendirecek. Daha sonra yeterli görülen adaylar tespit edilip, ekibimiz tarafından kendileriyle iletişime geçilecek. Bu süreçte ekibimiz sizlere danışmanlık sağlayacak ve bulunan açık pozisyonlara aktarımınızı gerçekleştirecektir.

Bu aşamada sizi daha iyi tanımak amacıyla tarafımızdan videolu görüşme talep edilebilir. Avusturya iş sektöründeki uzmanlığımızı, sizleri doğru ve uygun iş imkanlarıyla eşleştirebilmek adına yeterlilik ve becerilerinizi dikkate alarak iş imkanlarını sizlerle paylaşacağız. Ardından sizinle bağlantı kurma sürecine başlayıp daha sonra ortaklarımızın danışmanlığı ile belgelerinizi hazırlayacağız. Bizim için önemlisiniz!